...nuo idėjos
   iki verslo!

            Saulė - neišsenkantis atsinaujinančių energijos išteklių šaltinis turintis neribotą potencialą. Ši energijos rūšis yra visiškai nekenksminga aplinkai, taip išskirianti save iš daugelio kitų energetikos sričių. Vietoje to, kad švaistytume saulės teikiamą naudą, męs galime ją panaudoti ir transformuoti į elektros energiją arba šilumą. 
            Lietuva driekiasi tarp 54°-56° šiaurės platumos, todėl per metus į Lietuvos horizontalaus paviršiaus kvadratinį metrą, priklausomai nuo vietos, patenka nuo 926 kWh/m² iki 1042 kWh/m². Tai yra beveik identiškas spinduliuotės kiekis kaip ir Vokietijoje, kuri yra pirmaujanti valstybė šioje energetikos srityje visame pasaulyje.
            Yra paskaičiuota, kad 150 km² Lietuvos teritorijos užima namų stogai, kurie gali būti išnaudoti pasisavinti saulės energijai. Galime padidinti energetinę nepriklausomybę, bei užsitikrinti pastovų pajamų šaltinį.
            Svarbu žinoti, kad pagaminamos energijos kiekis priklauso ne tik nuo saulės baterijų sumonatvimo vietos, orentavimo pagal pasaulio šalis, pasvirimo kampo ir krentančių šešėlių, bet ir nuo kokybiškos bei patikimos įrangos.
            Saulės pagamintą elektrą galima naudoti savo reikmėms, o jos perteklių parduoti. Taip visapusiškai apsirūpinant reikiama energija ir papildomomis pajamomis.

            Mes Jums:

  • paruošime visus reikalingus dokumentus saulės elektrinės statybai;
  • sumontuosime itin  aukštos kokybės pasaulinių lyderių sukurtą įrangą;
  • saulės elektrinę išbandysime, paleisime, apmokysime ir perleisime į Jūsų rankas.

            Su Jumis kartu mes galime kurti šiuolaikinę energtiką, atitinkančią pačius aukščiausius reikalavimus!

Nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis ir mes įgyvendinsime Jūsų idėją! Sutvarkysime visus dokumentus leidimams gauti, parengsime elektrinės projektą ir pastatę perduosime Jums. Jums beliks džiaugtis elektrinės nešamu pelnu.

Kokią įrangą pasirinkti?

Mes Jums padėsime! Pasiūlysime pasaulinių lyderių produkciją, kuri užtikrins Jūsų investicijos saugumą ir patikimumą daugeliui metų.

Ar tai pelninga?

Susisiekite su mumis ir mes Jums įrodysime! Pateiksime skaičiavimus, atsipirkimo terminus ir pelno prognozes.